Kategorie
Wydarzenia

Dziękujemy za te lata

To jeden z najważniejszych postów jakie możesz przeczytać 🫶
➡️➡️od Ewy i Michała⬅️⬅️
Kochani, jak część z Was wie od 7 lat oprócz Strefy Ruchu prowadzimy Agencje Eventowa oraz od 2 lat markę prezentów dla firm Smart Gift, a do tego Michał powrócił do korzeni i poczuł ponownie mocny Vibe w branży IT 😅 Tworząc prawie 13 lat temu (bez jednego miesiąca) Strefę Ruchu, a raczej Salsa Picante było to nasze jedyne cudowne „dziecko”. Takie dopieszczone, idealne i zrodzone z pasji, które dorastało, ewaluowało, przechodziło przez okres buntu 😉 i doroslo. Nasze życie tak samo ewaluowało i mocno się pozmieniało.


Przy tym czujemy się za Was odpowiedzialni ♥️ odpowiedzialni za pasje najmłodszych strefowiczów, za kobiety, których strefa jest drugim domem, za związki, które pielęgnują u nas swoje relacje, za ludzi dla których strefa jest ważna ❤️ dlatego uważamy, że Strefa powinna mieć swoją kontynuację i być w rękach osób, które mogą tak jak my kiedyś dać jej swój czas, zaangażowanie i ❤️ serce. Ewa i Hovhannes są według nas najlepszymi osobami, które będą kontynuowały to co stworzyliśmy. Bardzo trzymamy za Was kciuki 🥰


Dziękujemy Wam drodzy Klubowicze, że trwaliście z nami i Strefą tyle lat! Przeżyliśmy wspólnie cudowne chwile.


Wiemy, że Ewa i Hovhannes będą kontynuować dalej to dzieło, pielęgnować i ulepszać. Najważniejsze: spełniajcie swoje marzenia, realizujcie cele i pasje!Drodzy Instruktorzy (obecni i wszyscy, którzy byli z nami), Recepcjo, Pani Manager przeszliśmy przez te 13 lat chyba już wszystko co możliwe. To co najweselsze i to co trudne i smutne. Dziękujemy za to, że jesteście pasjonatami, że dbacie o Klubowiczów i Strefę i za każdą wspólna imprezę, a nawet burzliwe zebranie.

D Z I Ę K U J E M Y za te 13 lat ❤️❤️❤️

Ewa i Michał

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *