Warsztaty Kettlebells - Clean, Military Press, Windmill

Data: Kwiecień 7

Godziny: 11:30-14:00

Miejsce: Strefa Ruchu

Kolejne warsztaty Kettlebells przed nami 

teraz zapoznasz się z takimi ćwiczeniami jak:
Clean, Military Press oraz Windmill
Zapraszamy osoby bardziej początkujące jak i zaawansowane.

Mile widziana znajomość Swingu jednorącz 🙂

Szkolenie przeznaczone jest dla osób chcących zapoznać się z podstawą pracy z odważnikami Kettlebells metodą Hardstyle. Metoda ta została opracowana przez Pawła Tsatsouline’a. Hardstyle jest szkołą siły – uczy nas jak wykrzesać możliwie największą moc z posiadanych już mięśni przy jednoczesnym zachowaniu maksimum bezpieczeństwa ruchu.

Nie oznacza to jednak, że treningu nie można ukierunkować na przykład na wzrost masy mięśniowej, redukcję tkanki tłuszczowej czy poprawę wytrzymałości. Można to zrobić z wielkim powodzeniem! Techniki hardstyle opierają się na napięciu jak największej ilości grup mięśniowych, umiejętnym przechodzeniu między stanami napięcia i relaksacji oraz na technikach oddechowych. Ważne jest, aby stosować wspomniane pryncypia w 100%, niezależnie od ciężaru do którego podchodzimy. Dlaczego? Aby utrwalać poprawne wzorce ruchowe i doprowadzić je do perfekcji zanim weźmiemy się za naprawdę duże ciężary.

Styl ten ma nauczyć nas w sposób poprawny obchodzić się z własnym ciałem i z ciężarami, które chwytamy. Śmiało można stwierdzić, że Hardstyle Kettlebell trenujemy po to, aby stać się lepszym w dowolnej innej dyscyplinie. Niezależnie od tego czy trenujemy sporty walki, podnoszenie ciężarów, kulturystykę, piłkę nożną czy może po prostu chcemy odzyskać młodzieńczą sprawność – każdy znajdzie coś dla siebie w tej formie treningu.

Warsztaty zakończone są Certyfikatem uczestnictwa.
Pamiętaj o rezerwacji miejsca: 537 294 537

Michał Chyliński – Instruktor Strong First, Instruktor Strefy Ruchu

Dominik Prusik – Instruktor Strefy Ruchu

Koszt:
45 zł do 31.03
55 zł po 31.03

StrongFirst to przyszłość!