LEGENDA
Kolor niebieski - zajęcia na poziomie początkującym
Kolor zielony - zajęcia otwarte dla wszystkich
Kolor pomarańczowy - zajęcia na poziomie średnim
Kolor czerwony - zajęcia na poziomie zaawansowanym
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota | Niedziela |
08:00 |
50 min
Brzuch/Uda/Pośladki Dawid 2 |
||||||
08:15 |
50 min
Brzuch/Uda/Pośladki Dominik 2 |
50 min
Brzuch/Uda/Pośladki Dominik 2 |
50 min
Aktywny Poranek Dominik 2 |
||||
09:00 |
50 min
Stretching/ Zdrowy Kręgosłup Dawid 1 |
||||||
50 min
FIT BODY Dominik 2 |
|||||||
10:00 |
50 min
Akrobatyka 7-12 lat p.pocz Kamila 1 |
||||||
50 min
Brzuch/Uda/Pośladki Dawid 2 |
|||||||
11:00 |
50 min
Akrobatyka 8-12 lat p. średni Kamila 1 |
||||||
50 min
Cheerleaderki 5-7 lat Basia 2 |
|||||||
12:00 |
50 min
Akrobatyka 7-12 lat p.zaawans Kamila 1 |
||||||
12:10 |
40 min
Mix taneczny 3-4 lata Basia 2 |
||||||
14:00 |
50 min
Akrobatyczny trening personalny Kamila 1 |
||||||
15:00 |
50 min
Akrobatyczny trening personalny Kamila 1 |
||||||
16:00 |
50 min
Akrobatyka dla Smyka 4-7 lat Kamila 1 |
50 min
Street Dance 7-10 lat Diana 1 |
50 min
Formacja Hip-Hop 9-12Lat Iga 1 |
50 min
Akrobatyka 7-12 lat p.pocz Kamila 1 |
50 min
FITSTICKS MOVES KIDS 7+ Ania 2 |
||
50 min
Fitness STARTER Monika 2 |
50 min
Fitsticks Moves Ania 2 |
||||||
16:10 |
40 min
Mix taneczny 3-4 lata Basia 1 |
||||||
17:00 |
50 min
Gimnastyka Artystyczna p. zaawansowany 8-13 lat Kamila 1 |
50 min
Lirycal/Modern Jazz Choreo 10-14 lat Iga 1 |
50 min
Formacja Hip-Hop 9-12Lat Iga 1 |
50 min
Akrobatyka 8-12 lat p. średni Kamila 1 |
45 min
Dance Junior 4-6 lat Basia 1 |
||
50 min
Formacja Hip-Hop 12-15Lat Iga 2 |
50 min
FIT BODY Dominik 2 |
50 min
Smukła Sylwetka Monika 2 |
50 min
Hip-Hop 7-11 lat Iga 2 |
50 min
Brzuch/Uda/Pośladki Jarek 2 |
|||
18:00 |
50 min
Formacja Hip-Hop 12-15Lat Iga 1 |
50 min
Hip-Hop 10-14 lat Iga 1 |
50 min
Hip-Hop 9-12 Iga 1 |
50 min
Akrobatyka 8-11 lat p.zaawans. Kamila 1 |
50 min
Trening obwodowy Jarek 2 |
||
50 min
Smukła Sylwetka Monika 2 |
50 min
Brzuch/Uda/Pośladki Monika 2 |
50 min
Trening Siłowy Dominik 2 |
50 min
FIT BODY Dominik 2 |
||||
19:00 |
50 min
Latin Show Dominika 1 |
50 min
Dance Fusion Monika 1 |
50 min
Commercial Dance 16+ Iga 1 |
50 min
Latino Mix Oliwia 1 |
50 min
Twerk Paula 2 |
||
50 min
Trening obwodowy Jarek 2 |
50 min
Full Body Dawid 2 |
50 min
Trening obwodowy Jarek 2 |
|||||
20:00 |
50 min
Zumba ® Radek 1 |
50 min
Bachata w Parach P1 Arleta i Przemek 1 |
50 min
Stretching/ Zdrowy Kręgosłup Dawid 1 |
50 min
Zumba ® Radek 1 |
|||
50 min
STEP dance Dawid 2 |
50 min
High Heels Ewa D 2 |
50 min
Bachata Ladies Ewa D 2 |
50 min
Trening obwodowy Jarek 2 |
||||
21:00 |
50 min
Stretching/ Zdrowy Kręgosłup Dawid 1 |
50 min
Taniec Towarzyski& Imprezowy Arleta i Przemek 1 |
50 min
High Heels Choreo Sofia 2 |
50 min
Taniec imprezowo-użytkowy Arleta i Przemek 1 |
|||
50 min
High Heels Choreo Sofia 2 |
50 min
High Heels Choreo Sofia 2 |