Strefa Ruchu – Szkoła tańca i Klub fitness

20 listopada godz. 12:30

Technika High Heels to w tym momencie topowa technika taneczna, pozwalająca na wszechstronny rozwój oraz pracę nad wyrazem i emocjami w tańcu! 


Na warsztatach będziesz miała okazję odkryć swoją kobiecość na nowo, poznać tajniki poruszania się na wysokich obcasach oraz umocnić swoją pewność siebie! 


Na początku warsztatów poznamy technikę chodzenia oraz wzmocnimy nasze ciało aby móc swobodnie poruszać się na wysokich obcasach. W drugiej części skupimy się na choreografii i zawartych w niej emocjach. 
Poziom open / 2 h warsztatu


Instruktor:
Adam Kuza – tancerz, choreograf, instruktor tańca z ponad 10 letnim doświadczeniem.  Ukończył Akademię Muzyczną im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi na kierunku Choreografia i Techniki Tańca. Tancerz wszechstronny, łączący w swoich choreografiach różne style, co w efekcie daje charakterystyczne choreografie oraz niepowtarzalny styl. 
Adam posiada również bogate doświadczenie sceniczne. Współpracował m.in. Kayą Kołodziejczyk, Michałem Ratajskim, Adrianem Bartczakiem, Natalią Kielan, Iloną Gumowską, Rafałem Dziemidokiem, Pawłem Michną, Dorotą Dmochowską, Tomkiem Rodowiczem, Marcinem Wroną, Katarzyną Grambo. Stale współpracuje z Teatrem V6 w Łodzi oraz szkołą SPOT66 w Łodzi. Współtworzył również Grupę KIJO oraz Off Harnam. Jest założycielem Teatru Smile – Łódzkiego Teatru Osób z Niepełnosprawnością. 


W tańcu skupia się przede wszystkim na emocjach zawartych w ruchu, bo uważa że to czyni nasz taniec wyjątkowym. 
koszt i zapisy: 45 zł do dn. 10.11.202155 zł po 10.11.2021
tel. 537294537