Taniec

Cheerleaderki

Zajęcia taneczno – gimnastyczne dla dziewczynek, zawierające elementy różnych technik tanecznych oraz akrobatyki. Mają na celu wspomóc ogólny rozwój uczestniczek, ich sprawność, siłę, koordynację, poczucie rytmu i świadomość ciała.  Ponadto wzmacniają pewność siebie i wiarę we własne możliwości nie tylko w tańcu, pozwalają także przełamać strach przed wystąpieniami publicznymi. Dziewczynki będą miały okazję zapoznać się z różnymi rodzajami rozgrzewek tanecznych. W części głównej zajęć będziemy pracować nad choreografią zespołową. Każde spotkanie zakończymy strechingiem w celu rozciągnięcia mięśni i poprawienia zakresu ruchu w stawach.

Jak wszystkie zajęcia ruchowe, także i te mają na celu wyrobienie w uczestniczkach zamiłowanie do aktywnego i zdrowego stylu życia, a wszystko to w atmosferze wesołej zabawy.

Zajęcia trwają: 60 min.

W co się ubrać: Wygodny strój niekrępujący ruchu

Instruktor prowadzący zajęcia: Marta

Bachata Solo

Polecamy wszystkim Paniom zakochanym w zmysłowych rytmach pragnących poczuć się pewnie na parkiecie . W gorącej latynoskiej atmosferze nauczysz się panować nad własnym ciałem, poczujesz wolność i swobodę ruchu, a przy tym poprawisz kondycję i wymodelujesz sylwetkę. Bachata wpływa nie tylko na ciało, ale i duszę. Zajęcia przeznaczone są dla osób w każdym wieku.

Zajęcia trwają: 60 min.

W co się ubrać: Wygodny strój niekrępujący ruchu. Obuwie płaskie lub na obcasie.

Instruktor prowadzący zajęcia: Magda, Adam

Mix taneczny

Mix taneczny są to zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci i młodzieży kładące nacisk na formy tańca nowoczesnego takie jak: hip hop i jazz. Na zajęcia dzieci poznają również podstawy akrobatyki, rozciągają się oraz rozwijają koordynację ruchową. Dla dzieci taniec jest formą aktywności przejawiającą się w określonej formie ruchowej, sposobem przeżywania i przekazywania emocji oraz fizycznego i duchowego wyrażenia siebie. Zajęcia tańca dla dzieci sprawiają, że dziecko pożytecznie spędza wolny czas i uczy się, że posiadanie hobby jest dobrym elementem życia codziennego. Jest to świetna forma integracji z rówieśnikami oraz doskonała zabawa!

Zajęcia trwają: 3-4 lata (30 min), 5-7 lat (45 min.)

W co się ubrać: Wygodny strój, obuwie na zmiane.

Instruktor prowadzący zajęcia: Monika, Marika, Marta

Bachata w Parach

Bachata to taniec zmysłów, opowiadający najczęściej o uczuciach i miłosnych uniesieniach. Proste kroki, nieskomplikowane ale bardzo efektowne figury tańczone w rytm łatwo wpadających wucho dźwięków sprawiają, iż taniec ten można wykorzystywać na  wszelkiego rodzaju imprezach. Na zajęcia mogą dołączyć pary w każdym wieku, chcące zacząć swoją przygodnę z tańcem.

Zajęcia trwają: 60 min.

W co się ubrać: Wygodny strój, obuwie na zmiane.

Instruktor prowadzący zajęcia: Magda i Marcin

Taniec towarzyski i użytkowy

To połączenie gorących latynoskich rytmów z eleganckim stylem i klasą tańców standardowych. Zajęcia przeznaczone są dla osób, które chcą poznać szeroką gamę przydatnych parkietowych figur i wreszcie poczuć się pewnie na każdej imprezie. Zajęcia prowadzone są w formie użytkowej, dzięki czemu partnerzy potrafią poprowadzić każdą partnerkę do dowolnych figur. Podstawą tego kursu jest nauka disco samby – tańca użytkowego, który wykorzystacie na każdej imprezie. Poznacie również na zajęciach tańce standardowe: walc angielski, walc wiedeński, tango oraz latynoamerykańskie: samba, cha-cha, rumba, jive. Partner/ka wskazani, lecz niekonieczni.

Zajęcia trwają: 60 min.

W co się ubrać: Wygodny strój, obuwie na zmiane.

Instruktor prowadzący zajęcia: Magda i Marcin, Dominika i Dawid

Salsa solo

Chcesz poczuć się bardziej kobieco, a przy tym pozbyć się zbędnych kalorii? Dzięki salsie zgłębisz tajniki miękkości i płynności ruchów w tańcu, co pozwoli Ci oczarować wszystkich na parkiecie. Styling doda Ci odwagi i pewności siebie w improwizacji. Dodatkowe ćwiczenia izolacyjne sprawia ze Twoje ciało stanie się bardziej plastyczne. Połączenie gorących latynoskich rytmów z pikantnym temperamentem przeniesie Cię w prawdziwy klimat salsy.

Zajęcia trwają: 60 min.

W co się ubrać: Wygodny strój, niekrępujący ruchu. Obuwie płaskie lub na obcasie.

Instruktor prowadzący zajęcia: Ewa, Kamil, Arleta

Hip Hop

Zajęcia hip – hop to nie tylko dobra zabawa, ale również nauka, rodzaj sportu i sposób nazdrowe i szczęśliwe życie. Zajęcia te wpływają na rozwój psycho- ruchowy, na kształtowanie sylwetki i prawidłowej postawy ciała.  Zajęcia z Hip-hopu uczą dzieci współistnienia w grupie i czerpania radości z tak ważnych dla życia dziecka ruchliwych zajęć.

Zajęcia trwają: 60 min.

W co się ubrać: Wygodny, sportowy strój, beletki lub boso.

Instruktor prowadzący zajęcia: Dyzio

Akrobatyka dla dzieci

Ogólna sprawność fizyczna, elastyczność, koordynacja, równowaga, precyzja ruchów, odpowiednia kondycja, siła – te wszystkie elementy są kształtowane podczas zajęć z akrobatyki. Zajęcia te mogą być doskonałym uzupełnieniem dla ćwiczących np. sztuk walki, taniec jako elementy usprawniające nasz organizm. Można ćwiczyć akrobatykę niezależnie od innych dyscyplin. Niejeden Olimpijczyk zaczynał właśnie od akrobatyki.

Zajęcia trwają: 60 min.

W co się ubrać: Wygodny, sportowy strój, beletki lub boso.

Instruktor prowadzący zajęcia: Kamil T, Dyzio

Sexy moves

Zajęcia dodadzą Ci pewności siebie i nauczą Cię zmysłowego poruszania się po parkiecie oraz poprawią świadomość własnego ciała . A wszystko po to, byś poczuła się bardziej kobieco. Nauczysz się ciekawych układów tanecznych do zróżnicowanej muzyki. Modelowanie sylwetki oraz doskonała zabawa na zajęciach gwarantowana!

Zajęcia trwają: 60 min.

W co się ubrać: Wygodny strój, niekrępujący ruchu. Buty płaskie lub na obcasie. Obowiązkowa zmiana obuwia.

Instruktor prowadzący zajęcia: Ewa, Marta

Pierwszy taniec

Chcecie zaskoczyć wszystkich bliskich i znajomych w wyjątkowym dniu swojego wesela? Oferujemy Państwu indywidualne przygotowanie i naukę choreografii do wybranego przez Państwa utworu. Dzięki lekcji prywatnej w krótkim czasie opanujecie kroki taneczne i poczujecie się pewnie na parkiecie. Może to być to romantyczny walc angielski, walc wiedeński, gorąca salsa, namiętna bachata bądź pełne temperamentu tango. Specjalizujemy się również w przygotowywaniu zabawnych choreografii dla pary młodej bądź dla całej grupy świadków. By nie musieli Państwo się już o nic martwić zajmiemy się przygotowaniem utworu (odpowiednie połączenie, przycięcie). Ponadto z chęcią przeprowadzimy z Państwem ostatnią lekcję na sali weselnej.

Zajęcia trwają: 60 min.

W co się ubrać: Wygodny strój niekrępujący ruchu. Obowiązkowa zmiana obuwia.

Instruktor prowadzący zajęcia: Michał, Dominika i Dawid

Salsa w parach

Jedna z najbardziej popularnych form tańca towarzyskiego na świecie. Zaletą salsy jest możliwość tańczenia jej do każdej muzyki popularnej. Bez względu na wiek czy płeć każdy może się odnaleźć w tym stylu. Zajęcia są również idealną formą nawiązywania nowych znajomości. Gorący klimat salsy pobudza zmysły i wyzwala emocje. Styl, którego Cię nauczymy to Salsa Los Angeles – obecnie najpopularniejszym stylem tańczonym w Polsce.

Zajęcia trwają: 60 min.

W co się ubrać: Wygodny strój, niekrępujący ruchu. Obowiązkowa zmiana obuwia.

Instruktor prowadzący zajęcia: Michał

Latino Coctail

Latino Coctail to nauka wszystkich tańców latynoamerykańskich w kobiecym gronie. Na zajęciach będziesz mogła poznać takie tańce jak: cha cha cha, salsa, samba, bachata i wiele innych. Tańce te łączy niezwykła gracja, zmysłowość i dynamika. Styl latino charakteryzuje się dużą rytmicznością, a także koordynacją ciała. Bardzo ważna jest izolacja górnej części ciała od dolnej, a przede wszystkim ruchy bioder. Tańce latynoamerykańskie uczą prawidłowej postawy ciała, płynności ruchów, ale też dodadzą Ci pewności siebie.

Zajęcia trwają: 60 min.

W co się ubrać: Obuwie płaskie lub na obcasie.

Instruktor prowadzący zajęcia: Adam