Zajęcia z tańca

Instruktor: Arleta i Przemek

Czas trwania: 50 min.

Zajęcia w dniach: wtorki

W co się ubrać: Wygodny strój, obuwie na zmianę.

To połączenie gorących latynoskich rytmów z eleganckim stylem i klasą tańców standardowych. Zajęcia przeznaczone są dla osób, które chcą poznać szeroką gamę przydatnych parkietowych figur i wreszcie poczuć się pewnie na każdej imprezie. Zajęcia prowadzone są w formie użytkowej, dzięki czemu partnerzy potrafią poprowadzić każdą partnerkę do dowolnych figur. Podstawą tego kursu jest nauka disco samby – tańca użytkowego, który wykorzystacie na każdej imprezie. Poznacie również na zajęciach tańce standardowe: walc angielski, walc wiedeński, tango oraz latynoamerykańskie: samba, cha-cha, rumba, jive.

Instruktor: Dominika

Czas trwania: 50 min.

Zajęcia w dniach: poniedziałki

W co się ubrać: Obuwie płaskie lub na obcasie.

LATIN SHOW to grupa pokazowa, poziom średniozaawansowany. To zajęcia na których kursanci mają możliwość poznania 5 tańców latynoamerykańskich (sambę, cha che, rumbe, jive'a, paso doble ). Każdy z nich da inne emocje. Możemy poczuć się zmysłowo, seksownie w rumbie, cha cha, poszaleć w gorącej sambie, powygłupiać i rozluźnić w szalonym jivie oraz poczuć się jak na prawdziwej corridzie w paso doble. Choreografie są układane tak by połączyć podstawowe kroki tańców latynoamerykańskich z freestylem, luźnymi krokami, które nadają choreografii SHOW. Atmosfera na zajęciach jest luźna, wesoła, wiec każdy poczuje się swobodnie.

Instruktor: Arleta

Czas trwania: 50 min.

Zajęcia w dniach: wtorki

W co się ubrać: Wygodny strój, niekrępujący ruchu. Buty płaskie lub na obcasie. Obowiązkowa zmiana obuwia.

Zajęcia dodadzą Ci pewności siebie i nauczą Cię zmysłowego poruszania się po parkiecie oraz poprawią świadomość własnego ciała . A wszystko po to, byś poczuła się bardziej kobieco. Nauczysz się ciekawych układów tanecznych do zróżnicowanej muzyki. Modelowanie sylwetki oraz doskonała zabawa na zajęciach gwarantowana!

Instruktor:  Natalia

Czas trwania: 50 min.

Zajęcia w dniach: środy

W co się ubrać: Wygodny strój, niekrępujący ruchu. Obuwie płaskie lub na obcasie.

BACHATA LADIES to zajęcia  gdzie nauczysz się zmysłowego tańca bachata. To przydatny taniec na imprezy. Od wielu lat króluje na parkietach nie tylko w klimatach latino! Kroki bachaty można wykorzystać także do muzyki popularnej. Bachata charakteryzuje się bujną praca bioder, do których dodaje się ciekawe izolacje klatki piersiowej. U kobiet ważna jest też praca rąk. Bachata to rodzaj tańca i muzyki, które powstały na słonecznej Dominikanie. Jej gorący klimat i zmysłowość skrada serca i rozbudza wyobraźnię.

Instruktor: Ewa D

Czas trwania: 50 min.

Zajęcia w dniach: wtorki

W co się ubrać: Wygodny strój niekrępujący ruchu. Wysokie obcasy na zmianę 😉

Uwielbiasz wysokie obcasy? A może dopiero chcesz zacząć przygodę ze szpilkami? Zajęcia High Heels są właśnie dla Ciebie! Podczas zajęć poznasz zmysłowe choreografie, które poprawią Twoja koordynację ruchową, dodadzą pewności siebie na parkiecie, a to wszystko na wysokich obcasach. Wybierając ten rodzaj tańca nie tylko spalisz kalorie, ale wzmocnisz mięśnie brzucha, ud i pośladków. Dodatkowo przy pomocy doświadczonego instruktora poprawisz swoją postawę tym samym wzmacniając swój kręgosłup. Po tych zajęciach poczujesz się pewnie i kobieco. Powiedz TAK wysokim obcasom.

Instruktor: Sofia

Czas trwania: 50 min.

Zajęcia w dniach: czwartki, niedziele

W co się ubrać: Wygodny strój, niekrępujący ruchu. Obowiązkowa zmiana obuwia.

Uwielbiasz wysokie obcasy? A może dopiero chcesz zacząć przygodę ze szpilkami? Zajęcia HIGH HEELS z Sofią są właśnie dla Ciebie! Na potrzeby zainteresowanych wprowadzona została kolejna grupa wiekowa to 15-35 lat. Podczas zajęć poznasz zmysłowe choreografie, które poprawią Twoja koordynację ruchową, dodadzą pewności siebie na parkiecie, a to wszystko na wysokich obcasach. Wybierając ten rodzaj tańca nie tylko spalisz kalorie, ale wzmocnisz mięśnie brzucha, ud i pośladków. Dodatkowo przy pomocy doświadczonego instruktora poprawisz swoją postawę tym samym wzmacniając swój kręgosłup. Po tych zajęciach poczujesz się pewnie i kobieco. Powiedz TAK wysokim obcasom.

Instruktor: Paula

Czas trwania: 50 min.

Zajęcia w dniach: piątki

W co się ubrać: Wygodny strój niekrępujący ruchu. Obuwie na zmianę

Na zajęciach TWERK nauczysz się kontrolowanych ruchów biodrami i pupą podczas tańca, ale przede wszystkim nabierzesz większej pewności siebie i poczujesz się jeszcze bardziej kobieco. Na tych zajęciach będziemy uczyć się zarówno podstawowych kroków jak i choreografii. 

Instruktor: Przemek, Dominika Arleta

Czas trwania: 60 min.

Zajęcia w dniach: indywidualne zajęcia, lekcje prywatne

W co się ubrać: Wygodny strój niekrępujący ruchu. Obowiązkowa zmiana obuwia.

Chcecie zaskoczyć wszystkich bliskich i znajomych w wyjątkowym dniu swojego wesela? Oferujemy Państwu indywidualne przygotowanie i naukę choreografii do wybranego przez Państwa utworu. Dzięki lekcji prywatnej w krótkim czasie opanujecie kroki taneczne i poczujecie się pewnie na parkiecie. Może to być to romantyczny walc angielski, walc wiedeński, gorąca salsa, namiętna bachata bądź pełne temperamentu tango. Specjalizujemy się również w przygotowywaniu zabawnych choreografii dla pary młodej bądź dla całej grupy świadków. By nie musieli Państwo się już o nic martwić zajmiemy się przygotowaniem utworu (odpowiednie połączenie, przycięcie). Ponadto z chęcią przeprowadzimy z Państwem ostatnią lekcję na sali weselnej.

taniec w parach, bachata w parach, kurs tańca pabianice strefa ruchu

Instruktor: Arleta i Przemek

Czas trwania: 50 min.

Zajęcia w dniach: wtorki

W co się ubrać: Wygodny strój, obuwie na zmianę.

Taniec ten cechuje subtelna i uczuciowa muzyka, przy której para porusza się w bliskim kontakcie a ich biodra kołyszą się zmysłowo. Kroki podstawowe są dość proste a rytmy rozliczne do czterech. Taniec zakochanych - to właśnie bachata. Bachata to zmysłowy taniec pochodzący z Karaibów, jest nieco podobna do innych tańców latynoamerykańskich, jednak wyróżnia się spośród nich ogromną sensualnością, a nawet delikatna dawką erotyzmu. Żeby dobrze zatańczyć bachatę należy wyzbyć się wszelkich zahamowań i dać ponieść się partnerowi i muzyce.

Instruktor: Oliwia

Czas trwania: 50 min.

Zajęcia w dniach: czwartki

W co się ubrać: Wygodny strój niekrępujący ruchu. Obuwie na zmianę

Grupa początkująca dla wszystkich kochających latynoskie ruchy i rytmy. Instruktorka uczy podstawowych kroków różnych tańców latynoskich.

Instruktor: Iga

Czas trwania: 50 min.

Zajęcia w dniach: środy

W co się ubrać: Wygodny strój niekrępujący ruchu. Obuwie na zmianę

Teledyski, scena i wielkie gwiazdy. COMMERCIAL DANCE to styl, który pozwala na swobodę  choreografii. Zajęcia są oparte na największych światowych hitach muzycznych. Inspirowane najpopularniejszymi  teledyskami. Dziewczyny z Commercialu zawsze robią niesamowite show.

Instruktor: Arleta i Przemek

Czas trwania: 50 min.

Zajęcia w dniach: czwartki

W co się ubrać: Wygodny strój, obuwie na zmianę.

Zajęcia przeznaczone są dla osób, które chcą poznać szeroką gamę przydatnych parkietowych figur i wreszcie poczuć się pewnie na każdej imprezie. Zajęcia prowadzone są w formie użytkowej, dzięki czemu partnerzy potrafią poprowadzić każdą partnerkę do dowolnych figur. Podstawą tego kursu jest nauka disco samby – tańca użytkowego, który wykorzystacie na każdej imprezie.