Taniec

Reggaeton

Reggaeton to przede wszystkim połączenie hip-hopu, reggae, dancehall, salsy, merengue i bachaty. Łączy on w sobie umiejętność poruszania każda częścią ciała z osobna – szybkie i ekspresyjne ruchy bioder i klatki piersiowej. Dynamiczny sposób prowadzenia zajęć powoduje, że są one nie tylko taneczną zabawą, ale również  treningiem modelującym sylwetkę. Jest to wesoły, rytmiczny wręcz wakacyjny taniec z odrobiną dzikości. Daje dużo pozytywnej energii oraz pewności siebie i swojego ciała co śmiało możemy wykorzystać na parkiecie. Tańczony jest zarówno przez kobiety, jak i mężczyzn, więc każdy odnajdzie swój kawałek miejsca na zajęciach! 🙂

Zajęcia trwają: 60 min.

W co się ubrać: Wygodny strój niekrępujący ruchu. Obuwie na zmianę.

Instruktor prowadzący zajęcia: Ola

Bachata Solo

Polecamy wszystkim Paniom zakochanym w zmysłowych rytmach pragnących poczuć się pewnie na parkiecie . W gorącej latynoskiej atmosferze nauczysz się panować nad własnym ciałem, poczujesz wolność i swobodę ruchu, a przy tym poprawisz kondycję i wymodelujesz sylwetkę. Bachata wpływa nie tylko na ciało, ale i duszę. Zajęcia przeznaczone są dla osób w każdym wieku.

Zajęcia trwają: 60 min.

W co się ubrać: Wygodny strój niekrępujący ruchu. Obuwie płaskie lub na obcasie.

Instruktor prowadzący zajęcia: Magda

Bachata w Parach

Bachata to taniec zmysłów, opowiadający najczęściej o uczuciach i miłosnych uniesieniach. Proste kroki, nieskomplikowane ale bardzo efektowne figury tańczone w rytm łatwo wpadających wucho dźwięków sprawiają, iż taniec ten można wykorzystywać na  wszelkiego rodzaju imprezach. Na zajęcia mogą dołączyć pary w każdym wieku, chcące zacząć swoją przygodnę z tańcem.

Zajęcia trwają: 60 min.

W co się ubrać: Wygodny strój, obuwie na zmiane.

Instruktor prowadzący zajęcia: Magda i Marcin

Taniec towarzyski i użytkowy

To połączenie gorących latynoskich rytmów z eleganckim stylem i klasą tańców standardowych. Zajęcia przeznaczone są dla osób, które chcą poznać szeroką gamę przydatnych parkietowych figur i wreszcie poczuć się pewnie na każdej imprezie. Zajęcia prowadzone są w formie użytkowej, dzięki czemu partnerzy potrafią poprowadzić każdą partnerkę do dowolnych figur. Podstawą tego kursu jest nauka disco samby – tańca użytkowego, który wykorzystacie na każdej imprezie. Poznacie również na zajęciach tańce standardowe: walc angielski, walc wiedeński, tango oraz latynoamerykańskie: samba, cha-cha, rumba, jive. Partner/ka wskazani, lecz niekonieczni.

Zajęcia trwają: 60 min.

W co się ubrać: Wygodny strój, obuwie na zmiane.

Instruktor prowadzący zajęcia: Magda i Marcin, Dominika i Dawid

Salsa solo

Chcesz poczuć się bardziej kobieco, a przy tym pozbyć się zbędnych kalorii? Dzięki salsie zgłębisz tajniki miękkości i płynności ruchów w tańcu, co pozwoli Ci oczarować wszystkich na parkiecie. Styling doda Ci odwagi i pewności siebie w improwizacji. Dodatkowe ćwiczenia izolacyjne sprawia ze Twoje ciało stanie się bardziej plastyczne. Połączenie gorących latynoskich rytmów z pikantnym temperamentem przeniesie Cię w prawdziwy klimat salsy.

Zajęcia trwają: 60 min.

W co się ubrać: Wygodny strój, niekrępujący ruchu. Obuwie płaskie lub na obcasie.

Instruktor prowadzący zajęcia: Ewa, Kamil, Arleta

Sexy moves

Zajęcia dodadzą Ci pewności siebie i nauczą Cię zmysłowego poruszania się po parkiecie oraz poprawią świadomość własnego ciała . A wszystko po to, byś poczuła się bardziej kobieco. Nauczysz się ciekawych układów tanecznych do zróżnicowanej muzyki. Modelowanie sylwetki oraz doskonała zabawa na zajęciach gwarantowana!

Zajęcia trwają: 60 min.

W co się ubrać: Wygodny strój, niekrępujący ruchu. Buty płaskie lub na obcasie. Obowiązkowa zmiana obuwia.

Instruktor prowadzący zajęcia: Ewa, Marta

Pierwszy taniec

Chcecie zaskoczyć wszystkich bliskich i znajomych w wyjątkowym dniu swojego wesela? Oferujemy Państwu indywidualne przygotowanie i naukę choreografii do wybranego przez Państwa utworu. Dzięki lekcji prywatnej w krótkim czasie opanujecie kroki taneczne i poczujecie się pewnie na parkiecie. Może to być to romantyczny walc angielski, walc wiedeński, gorąca salsa, namiętna bachata bądź pełne temperamentu tango. Specjalizujemy się również w przygotowywaniu zabawnych choreografii dla pary młodej bądź dla całej grupy świadków. By nie musieli Państwo się już o nic martwić zajmiemy się przygotowaniem utworu (odpowiednie połączenie, przycięcie). Ponadto z chęcią przeprowadzimy z Państwem ostatnią lekcję na sali weselnej.

Zajęcia trwają: 60 min.

W co się ubrać: Wygodny strój niekrępujący ruchu. Obowiązkowa zmiana obuwia.

Instruktor prowadzący zajęcia: Michał, Dominika i Dawid

Salsa w parach

Jedna z najbardziej popularnych form tańca towarzyskiego na świecie. Zaletą salsy jest możliwość tańczenia jej do każdej muzyki popularnej. Bez względu na wiek czy płeć każdy może się odnaleźć w tym stylu. Zajęcia są również idealną formą nawiązywania nowych znajomości. Gorący klimat salsy pobudza zmysły i wyzwala emocje. Styl, którego Cię nauczymy to Salsa Los Angeles – obecnie najpopularniejszym stylem tańczonym w Polsce.

Zajęcia trwają: 60 min.

W co się ubrać: Wygodny strój, niekrępujący ruchu. Obowiązkowa zmiana obuwia.

Instruktor prowadzący zajęcia: Michał

Latino Coctail

Latino Coctail to nauka wszystkich tańców latynoamerykańskich w kobiecym gronie. Na zajęciach będziesz mogła poznać takie tańce jak: cha cha cha, salsa, samba, bachata i wiele innych. Tańce te łączy niezwykła gracja, zmysłowość i dynamika. Styl latino charakteryzuje się dużą rytmicznością, a także koordynacją ciała. Bardzo ważna jest izolacja górnej części ciała od dolnej, a przede wszystkim ruchy bioder. Tańce latynoamerykańskie uczą prawidłowej postawy ciała, płynności ruchów, ale też dodadzą Ci pewności siebie.

Zajęcia trwają: 60 min.

W co się ubrać: Obuwie płaskie lub na obcasie.

Instruktor prowadzący zajęcia: