Strefa Ruchu – Szkoła tańca i Klub fitness

Zajęcia z tańca

Instruktor: Magda

Czas trwania: 60 min.

W co się ubrać: Wygodny strój niekrępujący ruchu. Obuwie płaskie lub na obcasie.

Polecamy wszystkim Paniom zakochanym w zmysłowych rytmach pragnących poczuć się pewnie na parkiecie . W gorącej latynoskiej atmosferze nauczysz się panować nad własnym ciałem, poczujesz wolność i swobodę ruchu, a przy tym poprawisz kondycję i wymodelujesz sylwetkę. Bachata wpływa nie tylko na ciało, ale i duszę. Zajęcia przeznaczone są dla osób w każdym wieku.

Instruktor: Ewa D

Czas trwania: 60 min.

W co się ubrać: Wygodny strój niekrępujący ruchu. Wysokie obcasy na zmianę 😉

Uwielbiasz wysokie obcasy? A może dopiero chcesz zacząć przygodę ze szpilkami? Zajęcia High Heels są właśnie dla Ciebie! Podczas zajęć poznasz zmysłowe choreografie, które poprawią Twoja koordynację ruchową, dodadzą pewności siebie na parkiecie, a to wszystko na wysokich obcasach. Wybierając ten rodzaj tańca nie tylko spalisz kalorie, ale wzmocnisz mięśnie brzucha, ud i pośladków. Dodatkowo przy pomocy doświadczonego instruktora poprawisz swoją postawę tym samym wzmacniając swój kręgosłup. Po tych zajęciach poczujesz się pewnie i kobieco. Powiedz TAK wysokim obcasom.

Instruktor: Przemek

Czas trwania: 60 min.

W co się ubrać: Obuwie płaskie lub na obcasie.

Latino Coctail to nauka wszystkich tańców latynoamerykańskich w kobiecym gronie. Na zajęciach będziesz mogła poznać takie tańce jak: cha cha cha, salsa, samba, bachata i wiele innych. Tańce te łączy niezwykła gracja, zmysłowość i dynamika. Styl latino charakteryzuje się dużą rytmicznością, a także koordynacją ciała. Bardzo ważna jest izolacja górnej części ciała od dolnej, a przede wszystkim ruchy bioder. Tańce latynoamerykańskie uczą prawidłowej postawy ciała, płynności ruchów, ale też dodadzą Ci pewności siebie.

Instruktor: Ewa, Arleta

Czas trwania: 60 min.

W co się ubrać: Wygodny strój, niekrępujący ruchu. Buty płaskie lub na obcasie. Obowiązkowa zmiana obuwia.

Zajęcia dodadzą Ci pewności siebie i nauczą Cię zmysłowego poruszania się po parkiecie oraz poprawią świadomość własnego ciała . A wszystko po to, byś poczuła się bardziej kobieco. Nauczysz się ciekawych układów tanecznych do zróżnicowanej muzyki. Modelowanie sylwetki oraz doskonała zabawa na zajęciach gwarantowana!

Instruktor: Kamil, Arleta

Czas trwania: 60 min.

W co się ubrać: Wygodny strój, niekrępujący ruchu. Obuwie płaskie lub na obcasie.

Chcesz poczuć się bardziej kobieco, a przy tym pozbyć się zbędnych kalorii? Dzięki salsie zgłębisz tajniki miękkości i płynności ruchów w tańcu, co pozwoli Ci oczarować wszystkich na parkiecie. Styling doda Ci odwagi i pewności siebie w improwizacji. Dodatkowe ćwiczenia izolacyjne sprawia ze Twoje ciało stanie się bardziej plastyczne. Połączenie gorących latynoskich rytmów z pikantnym temperamentem przeniesie Cię w prawdziwy klimat salsy.

Instruktor: Przemek

Czas trwania: 60 min.

W co się ubrać: Wygodny strój, obuwie na zmiane.

To połączenie gorących latynoskich rytmów z eleganckim stylem i klasą tańców standardowych. Zajęcia przeznaczone są dla osób, które chcą poznać szeroką gamę przydatnych parkietowych figur i wreszcie poczuć się pewnie na każdej imprezie. Zajęcia prowadzone są w formie użytkowej, dzięki czemu partnerzy potrafią poprowadzić każdą partnerkę do dowolnych figur. Podstawą tego kursu jest nauka disco samby – tańca użytkowego, który wykorzystacie na każdej imprezie. Poznacie również na zajęciach tańce standardowe: walc angielski, walc wiedeński, tango oraz latynoamerykańskie: samba, cha-cha, rumba, jive. Partner/ka wskazani, lecz niekonieczni.

Instruktor: Magda i Marcin

Czas trwania: 60 min.

W co się ubrać: Wygodny strój, obuwie na zmiane.

Bachata to taniec zmysłów, opowiadający najczęściej o uczuciach i miłosnych uniesieniach. Proste kroki, nieskomplikowane ale bardzo efektowne figury tańczone w rytm łatwo wpadających wucho dźwięków sprawiają, iż taniec ten można wykorzystywać na wszelkiego rodzaju imprezach. Na zajęcia mogą dołączyć pary w każdym wieku, chcące zacząć swoją przygodnę z tańcem.

Instruktor: Przemek

Czas trwania: 60 min.

W co się ubrać: Wygodny strój niekrępujący ruchu. Obowiązkowa zmiana obuwia.

Chcecie zaskoczyć wszystkich bliskich i znajomych w wyjątkowym dniu swojego wesela? Oferujemy Państwu indywidualne przygotowanie i naukę choreografii do wybranego przez Państwa utworu. Dzięki lekcji prywatnej w krótkim czasie opanujecie kroki taneczne i poczujecie się pewnie na parkiecie. Może to być to romantyczny walc angielski, walc wiedeński, gorąca salsa, namiętna bachata bądź pełne temperamentu tango. Specjalizujemy się również w przygotowywaniu zabawnych choreografii dla pary młodej bądź dla całej grupy świadków. By nie musieli Państwo się już o nic martwić zajmiemy się przygotowaniem utworu (odpowiednie połączenie, przycięcie). Ponadto z chęcią przeprowadzimy z Państwem ostatnią lekcję na sali weselnej.