Zajęcia z tańca

bachata solo, kobieta w sukience, szkoła tańca pabianice

Instruktor: Magda, Małgosia

Czas trwania: 60 min.

W co się ubrać: Wygodny strój niekrępujący ruchu. Obuwie płaskie lub na obcasie.

Polecamy wszystkim Paniom zakochanym w zmysłowych rytmach pragnących poczuć się pewnie na parkiecie . W gorącej latynoskiej atmosferze nauczysz się panować nad własnym ciałem, poczujesz wolność i swobodę ruchu, a przy tym poprawisz kondycję i wymodelujesz sylwetkę. Bachata wpływa nie tylko na ciało, ale i duszę. Zajęcia przeznaczone są dla osób w każdym wieku.

kobieta taniec latino, kurs tańca pabianice, strefa ruchu

Instruktor: Przemek

Czas trwania: 60 min.

W co się ubrać: Obuwie płaskie lub na obcasie.

Latin Show to nauka wszystkich tańców latynoamerykańskich w kobiecym gronie. Na zajęciach będziesz mogła poznać takie tańce jak: cha cha cha, salsa, samba, bachata i wiele innych. Tańce te łączy niezwykła gracja, zmysłowość i dynamika. Styl latino charakteryzuje się dużą rytmicznością, a także koordynacją ciała. Bardzo ważna jest izolacja górnej części ciała od dolnej, a przede wszystkim ruchy bioder. Tańce latynoamerykańskie uczą prawidłowej postawy ciała, płynności ruchów, ale też dodadzą Ci pewności siebie.

kobieta taniec sexy, kurs tańca pabianice, szkoła tańca

Instruktor: Arleta

Czas trwania: 60 min.

W co się ubrać: Wygodny strój, niekrępujący ruchu. Buty płaskie lub na obcasie. Obowiązkowa zmiana obuwia.

Zajęcia dodadzą Ci pewności siebie i nauczą Cię zmysłowego poruszania się po parkiecie oraz poprawią świadomość własnego ciała . A wszystko po to, byś poczuła się bardziej kobieco. Nauczysz się ciekawych układów tanecznych do zróżnicowanej muzyki. Modelowanie sylwetki oraz doskonała zabawa na zajęciach gwarantowana!

taniec towarzyski, kurs tańca Pabianice, strefa ruchu

Instruktor: Przemek

Czas trwania: 60 min.

W co się ubrać: Wygodny strój, obuwie na zmiane.

To połączenie gorących latynoskich rytmów z eleganckim stylem i klasą tańców standardowych. Zajęcia przeznaczone są dla osób, które chcą poznać szeroką gamę przydatnych parkietowych figur i wreszcie poczuć się pewnie na każdej imprezie. Zajęcia prowadzone są w formie użytkowej, dzięki czemu partnerzy potrafią poprowadzić każdą partnerkę do dowolnych figur. Podstawą tego kursu jest nauka disco samby – tańca użytkowego, który wykorzystacie na każdej imprezie. Poznacie również na zajęciach tańce standardowe: walc angielski, walc wiedeński, tango oraz latynoamerykańskie: samba, cha-cha, rumba, jive. Partner/ka wskazani, lecz niekonieczni.

taniec w parach, bachata w parach, kurs tańca pabianice strefa ruchu

Instruktor: Arleta i Przemek

Czas trwania: 60 min.

W co się ubrać: Wygodny strój, obuwie na zmiane.

Bachata to taniec zmysłów, opowiadający najczęściej o uczuciach i miłosnych uniesieniach. Proste kroki, nieskomplikowane ale bardzo efektowne figury tańczone w rytm łatwo wpadających wucho dźwięków sprawiają, iż taniec ten można wykorzystywać na wszelkiego rodzaju imprezach. Na zajęcia mogą dołączyć pary w każdym wieku, chcące zacząć swoją przygodnę z tańcem.

para, pierwszy taniec, kurs tańca pabianice, strefa ruchu

Instruktor: Przemek

Czas trwania: 60 min.

W co się ubrać: Wygodny strój niekrępujący ruchu. Obowiązkowa zmiana obuwia.

Chcecie zaskoczyć wszystkich bliskich i znajomych w wyjątkowym dniu swojego wesela? Oferujemy Państwu indywidualne przygotowanie i naukę choreografii do wybranego przez Państwa utworu. Dzięki lekcji prywatnej w krótkim czasie opanujecie kroki taneczne i poczujecie się pewnie na parkiecie. Może to być to romantyczny walc angielski, walc wiedeński, gorąca salsa, namiętna bachata bądź pełne temperamentu tango. Specjalizujemy się również w przygotowywaniu zabawnych choreografii dla pary młodej bądź dla całej grupy świadków. By nie musieli Państwo się już o nic martwić zajmiemy się przygotowaniem utworu (odpowiednie połączenie, przycięcie). Ponadto z chęcią przeprowadzimy z Państwem ostatnią lekcję na sali weselnej.

salsa solo kurs tańca kobieta tańczy, szkoła tańca pabianice

Instruktor:  Arleta

Czas trwania: 60 min.

W co się ubrać: Wygodny strój, niekrępujący ruchu. Obuwie płaskie lub na obcasie.

Chcesz poczuć się bardziej kobieco, a przy tym pozbyć się zbędnych kalorii? Dzięki salsie zgłębisz tajniki miękkości i płynności ruchów w tańcu, co pozwoli Ci oczarować wszystkich na parkiecie. Styling doda Ci odwagi i pewności siebie w improwizacji. Dodatkowe ćwiczenia izolacyjne sprawia ze Twoje ciało stanie się bardziej plastyczne. Połączenie gorących latynoskich rytmów z pikantnym temperamentem przeniesie Cię w prawdziwy klimat salsy.

high heels, kurs tańca na obcasach, pabianice strefa ruchu

Instruktor: Ewa D

Czas trwania: 60 min.

W co się ubrać: Wygodny strój niekrępujący ruchu. Wysokie obcasy na zmianę 😉

Uwielbiasz wysokie obcasy? A może dopiero chcesz zacząć przygodę ze szpilkami? Zajęcia High Heels są właśnie dla Ciebie! Podczas zajęć poznasz zmysłowe choreografie, które poprawią Twoja koordynację ruchową, dodadzą pewności siebie na parkiecie, a to wszystko na wysokich obcasach. Wybierając ten rodzaj tańca nie tylko spalisz kalorie, ale wzmocnisz mięśnie brzucha, ud i pośladków. Dodatkowo przy pomocy doświadczonego instruktora poprawisz swoją postawę tym samym wzmacniając swój kręgosłup. Po tych zajęciach poczujesz się pewnie i kobieco. Powiedz TAK wysokim obcasom.

salsation kobieta trening klub fitness pabianice

Instruktor: Carlos, Michał, Monika, Kamil

Czas trwania: 60 min.

W co się ubrać: Wygodny strój, niekrępujący ruchu. Obowiązkowa zmiana obuwia.

Dance Fusion to połączenie intensywnych ćwiczeń i świetnej zabawy. To doskonały sposób na spalenie ogromnej ilości kalorii przy świetnej zabawie, a dodatkowo kształtuje sylwetkę, dba o kondycję i wprawia w bardzo dobre samopoczucie. Proste kroki, świetne kombinacje ruchów i motywująca muzyka stwarzają niepowtarzalną atmosferę. Na zajęciach usłyszysz rytmy takie jak marengue, salsa, cumbia, reggaeton i inne. Zajęcia te są dynamiczne i efektywne. Dance Fusion jest dla wszystkich niezależnie od wieku, płci, zdolności ruchowych lub doświadczenia w tańcu, gdyż łatwo ją dostosować do indywidualnych potrzeb i możliwości.