Zajęcia z tańca

Instruktor: Arleta i Przemek

Czas trwania: 50 min.

W co się ubrać: Wygodny strój, obuwie na zmiane.

To połączenie gorących latynoskich rytmów z eleganckim stylem i klasą tańców standardowych. Zajęcia przeznaczone są dla osób, które chcą poznać szeroką gamę przydatnych parkietowych figur i wreszcie poczuć się pewnie na każdej imprezie. Zajęcia prowadzone są w formie użytkowej, dzięki czemu partnerzy potrafią poprowadzić każdą partnerkę do dowolnych figur. Podstawą tego kursu jest nauka disco samby – tańca użytkowego, który wykorzystacie na każdej imprezie. Poznacie również na zajęciach tańce standardowe: walc angielski, walc wiedeński, tango oraz latynoamerykańskie: samba, cha-cha, rumba, jive. Partner/ka wskazani, lecz niekonieczni.

kobieta taniec latino, kurs tańca pabianice, strefa ruchu

Instruktor: Dominika

Czas trwania: 50 min.

W co się ubrać: Obuwie płaskie lub na obcasie.

gr pokazowa poziom średniozaawansowany to zajęcia na których kursanci mają możliwość poznania 5 tańców latynoamerykańskich (sambę, cha che, rumbe, jive'a, paso doble ). Każdy z nich da inne emocje. Możemy poczuć się zmysłowo, seksownie w rumbie, cha cha, poszaleć w gorącej sambie, powygłupiać i rozluźnić w szalonym jivie oraz poczuć się jak na prawdziwej corridzie w paso doble. Choreografie są układane tak by połączyć podstawowe kroki tańców latynoamerykańskich z freestylem, luźnymi krokami, które nadają choreografii SHOW. Atmosfera na zajęciach jest luźna, wesoła, wiec każdy poczuje się swobodnie.

kobieta taniec sexy, kurs tańca pabianice, szkoła tańca

Instruktor: Arleta

Czas trwania: 50 min.

W co się ubrać: Wygodny strój, niekrępujący ruchu. Buty płaskie lub na obcasie. Obowiązkowa zmiana obuwia.

Zajęcia dodadzą Ci pewności siebie i nauczą Cię zmysłowego poruszania się po parkiecie oraz poprawią świadomość własnego ciała . A wszystko po to, byś poczuła się bardziej kobieco. Nauczysz się ciekawych układów tanecznych do zróżnicowanej muzyki. Modelowanie sylwetki oraz doskonała zabawa na zajęciach gwarantowana!

salsa solo kurs tańca kobieta tańczy, szkoła tańca pabianice

Instruktor:  Arleta

Czas trwania: 50 min.

W co się ubrać: Wygodny strój, niekrępujący ruchu. Obuwie płaskie lub na obcasie.

Chcesz poczuć się bardziej kobieco, a przy tym pozbyć się zbędnych kalorii? Dzięki salsie zgłębisz tajniki miękkości i płynności ruchów w tańcu, co pozwoli Ci oczarować wszystkich na parkiecie. Styling doda Ci odwagi i pewności siebie w improwizacji. Dodatkowe ćwiczenia izolacyjne sprawia ze Twoje ciało stanie się bardziej plastyczne. Połączenie gorących latynoskich rytmów z pikantnym temperamentem przeniesie Cię w prawdziwy klimat salsy.

high heels, kurs tańca na obcasach, pabianice strefa ruchu

Instruktor: Ewa D

Czas trwania: 50 min.

W co się ubrać: Wygodny strój niekrępujący ruchu. Wysokie obcasy na zmianę 😉

Uwielbiasz wysokie obcasy? A może dopiero chcesz zacząć przygodę ze szpilkami? Zajęcia High Heels są właśnie dla Ciebie! Podczas zajęć poznasz zmysłowe choreografie, które poprawią Twoja koordynację ruchową, dodadzą pewności siebie na parkiecie, a to wszystko na wysokich obcasach. Wybierając ten rodzaj tańca nie tylko spalisz kalorie, ale wzmocnisz mięśnie brzucha, ud i pośladków. Dodatkowo przy pomocy doświadczonego instruktora poprawisz swoją postawę tym samym wzmacniając swój kręgosłup. Po tych zajęciach poczujesz się pewnie i kobieco. Powiedz TAK wysokim obcasom.

salsation kobieta trening klub fitness pabianice

Instruktor: Carlos, Radek

Czas trwania: 50 min.

W co się ubrać: Wygodny strój, niekrępujący ruchu. Obowiązkowa zmiana obuwia.

Dance Fusion to połączenie intensywnych ćwiczeń i świetnej zabawy. To doskonały sposób na spalenie ogromnej ilości kalorii przy świetnej zabawie, a dodatkowo kształtuje sylwetkę, dba o kondycję i wprawia w bardzo dobre samopoczucie. Proste kroki, świetne kombinacje ruchów i motywująca muzyka stwarzają niepowtarzalną atmosferę. Na zajęciach usłyszysz rytmy takie jak marengue, salsa, cumbia, reggaeton i inne. Zajęcia te są dynamiczne i efektywne. Dance Fusion jest dla wszystkich niezależnie od wieku, płci, zdolności ruchowych lub doświadczenia w tańcu, gdyż łatwo ją dostosować do indywidualnych potrzeb i możliwości.

bachata solo, kobieta w sukience, szkoła tańca pabianice

Instruktor: Arleta i Przemek

Czas trwania: 50 min.

W co się ubrać: Wygodny strój niekrępujący ruchu. Obuwie płaskie lub na obcasie.

chce poczuć się swobodnie na imprezie? Nauczyć się prowadzenia partnerki/ jak być prowadzoną przez partnera? Poznać więcej kombinacji i figur? Zapraszamy na kurs Samby Disco! Jest to jeden z najbardziej popularnych styli tanecznych, który warto umieć! Jedni mówią na to ,,od się do się”, inni ,,taniec imprezowy”. Wesele, impreza urodzinowa, andrzejki, sylwester i wiele innych imprez to okazje, w których wykorzystasz swoje umiejętności. Koniec stania pod ścianą. Pora zabłysnąć na parkiecie! Jest to taniec socialowy więc oprócz figur uczymy się jak je połączyć i wykorzystać by taniec był przyjemnością! Skupimy się również na poczuciu rytmu i swobody w tańcu 🙂 Zajęcia prowadzi para instruktorów, dzięki czemu jest to podwójna korzyść dla osób uczęszczających na kurs. Instruktorka skupi się na ruchach damskich i szczegółowo wytłumaczy kroki dla Pań, natomiast instruktor poświęci więcej uwagi Panom, ich krokom oraz nauczy koordynacji ruchowej potrzebnej na parkiecie. Zapisy wyłącznie w parach.
Prośba od Arlety o zmianę zdjęcia.

para, pierwszy taniec, kurs tańca pabianice, strefa ruchu

Instruktor: Przemek, Dominika Arleta

Czas trwania: 60 min.

W co się ubrać: Wygodny strój niekrępujący ruchu. Obowiązkowa zmiana obuwia.

Chcecie zaskoczyć wszystkich bliskich i znajomych w wyjątkowym dniu swojego wesela? Oferujemy Państwu indywidualne przygotowanie i naukę choreografii do wybranego przez Państwa utworu. Dzięki lekcji prywatnej w krótkim czasie opanujecie kroki taneczne i poczujecie się pewnie na parkiecie. Może to być to romantyczny walc angielski, walc wiedeński, gorąca salsa, namiętna bachata bądź pełne temperamentu tango. Specjalizujemy się również w przygotowywaniu zabawnych choreografii dla pary młodej bądź dla całej grupy świadków. By nie musieli Państwo się już o nic martwić zajmiemy się przygotowaniem utworu (odpowiednie połączenie, przycięcie). Ponadto z chęcią przeprowadzimy z Państwem ostatnią lekcję na sali weselnej.

taniec w parach, bachata w parach, kurs tańca pabianice strefa ruchu

Instruktor: Arleta i Przemek

Czas trwania: 50 min.

W co się ubrać: Wygodny strój, obuwie na zmiane.

pamiętacie scenę z Dirty Dancing gdy Jennifer Gray ( ,,Baby”) weszła na imprezę i przyniosła arbuzy? Tańczących ludzi i ten magiczny klimat? Tak właśnie wygląda wiele latynoskich imprez ale to trzeba poczuć na własnej skórze! Dlatego dajcie się wciągnąć do naszego świata! Zapraszamy na kurs tańca Salsy w Parach! Salsa, której uczymy to styl Los Angeles zwany ON1 lub Salsą Liniową. W tej odmianie salsy wszystkie figury wykonywane są po jednej linii a zmiana kierunku odbywa się o 180 stopni. Jest to taniec socialowy więc oprócz figur uczymy się jak je połączyć i jak prowadzić/być prowadzonym by taniec był przyjemnością! Skupimy się również na poczuciu rytmu i swobody w tańcu 🙂 Zajęcia prowadzi para instruktorów, dzięki czemu jest to podwójna korzyść dla osób uczęszczających na kurs. Instruktorka skupi się na ruchach damskich i szczegółowo wytłumaczy kroki dla Pań, natomiast instruktor poświęci więcej uwagi Panom, ich krokom oraz nauczy koordynacji ruchowej potrzebnej na parkiecie.