Zajęcia dla dzieci

dzieci taniec, kurs tańca dla dzieci pabianice, strefa ruchu

Instruktor: Iga

Przedział wiekowy: 3-4 i 5-7 lat

W co się ubrać: Wygodny strój, obuwie na zmiane.

Zajęcia trwają:: 3-4 lata (30 min), 5-7 lat (45 min.)

Mix taneczny są to zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci i młodzieży kładące nacisk na formy tańca nowoczesnego takie jak: hip hop i jazz. Na zajęciach dzieci poznają również podstawy akrobatyki, rozciągają się oraz rozwijają koordynację ruchową. Dla dzieci taniec jest formą aktywności przejawiającą się w określonej formie ruchowej, sposobem przeżywania i przekazywania emocji oraz fizycznego i duchowego wyrażenia siebie. Zajęcia tańca dla dzieci sprawiają, że dziecko pożytecznie spędza wolny czas i uczy się, że posiadanie hobby jest dobrym elementem życia codziennego. Jest to świetna forma integracji z rówieśnikami oraz doskonała zabawa!

dziecko trampoliny, zajęcia dla dzieci pabianice, strefa ruchu

Instruktor: Agata

Przedział wiekowy: 6-12 lat

Czas trwania: 60 min.

W co się ubrać: Wygodny strój niekrępujący ruchu. Obuwie na zmianę.

Jest to specjalny trening na trampolinach dla dzieci, umożliwiający spalenie mnóstwo kalorii, zadbanie o zdrowie i solidne wyskakanie się. Przynosi radość i pozytywne zmęczenie. Dziecko może poznać nowych rówieśników i aktywnie miło spędzić czas.

akrobatyka dla dzieci, dziecko na macie, pabianice zajęcia dla dzieci

Instruktor: Dyzio, Kamila

Przedział wiekowy: 5-7 i 8-11 lat

Czas trwania: 60 min.

W co się ubrać: Wygodny, sportowy strój, beletki lub boso.

Ogólna sprawność fizyczna, elastyczność, koordynacja, równowaga, precyzja ruchów, odpowiednia kondycja, siła – te wszystkie elementy są kształtowane podczas zajęć z akrobatyki. Zajęcia te mogą być doskonałym uzupełnieniem dla ćwiczących np. sztuk walki, taniec jako elementy usprawniające nasz organizm. Można ćwiczyć akrobatykę niezależnie od innych dyscyplin. Niejeden Olimpijczyk zaczynał właśnie od akrobatyki.

cheerleaderka, dziecko, zajęcia dla dzieci pabianice, strefa ruchu

Instruktor: Iga, Basia

Przedział wiekowy: 5-7 i 8-11 lat

Czas trwania: 60 min.

W co się ubrać: Wygodny strój niekrępujący ruchu

Zajęcia taneczno – gimnastyczne dla dziewczynek, zawierające elementy różnych technik tanecznych oraz akrobatyki. Mają na celu wspomóc ogólny rozwój uczestniczek, ich sprawność, siłę, koordynację, poczucie rytmu i świadomość ciała. Ponadto wzmacniają pewność siebie i wiarę we własne możliwości nie tylko w tańcu, pozwalają także przełamać strach przed wystąpieniami publicznymi. Dziewczynki będą miały okazję zapoznać się z różnymi rodzajami rozgrzewek tanecznych. W części głównej zajęć będziemy pracować nad choreografią zespołową. Każde spotkanie zakończymy stretchingiem w celu rozciągnięcia mięśni i poprawienia zakresu ruchu w stawach. Jak wszystkie zajęcia ruchowe, także i te mają na celu wyrobienie w uczestniczkach zamiłowanie do aktywnego i zdrowego stylu życia, a wszystko to w atmosferze wesołej zabawy.

zumba, zajęcia dla dzieci, strefa ruchu pabianice

Instruktor: Marika

Przedział wiekowy: 4-6, 7-10 lat

Czas trwania: 60 min.

W co się ubrać: Wygodny strój niekrępujący ruchu

DANCE KIDS są to zajęcia łączące podstawowe kroki tańców latynoamerykańskich – reggaeton, hip hop, salsa oraz doskonałego treningu mającego na celu zapewnić naszym pociechom mnóstwo zabawy. Jest to świetny początek rozwijania aktywności fizycznej oraz przełamania barier i kompleksów u dziecka. Dance Kids to wspaniałe połączenie ruchu, muzyki, zabawy i energetyzującej atmosfery panującej na zajęciach. Są to zajęcia bezpieczne i skuteczne.

hip hop dla dzieci, taniec dla dzieci, kurs tańca pabianice

Instruktor: Iga

Przedział wiekowy: 7-11 lat

W co się ubrać: Wygodny strój sportowy , obuwie na zmianę.

Zajęcia hip – hop to nie tylko dobra zabawa, ale również nauka, rodzaj sportu i sposób nazdrowe i szczęśliwe życie. Zajęcia te wpływają na rozwój psycho- ruchowy, na kształtowanie sylwetki i prawidłowej postawy ciała. Zajęcia z Hip-hopu uczą dzieci współistnienia w grupie i czerpania radości z tak ważnych dla życia dziecka ruchliwych zajęć.