Zajęcia dla dzieci

dzieci taniec, kurs tańca dla dzieci pabianice, strefa ruchu

Instruktor: BASIA

Przedział wiekowy: 3-4 lat

Zajęcia w dniach: piątki, soboty

W co się ubrać: Wygodny strój, obuwie na zmianę.

Zajęcia trwają: 40 min

Mix taneczny są to zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci i młodzieży kładące nacisk na formy tańca nowoczesnego takie jak: hip hop i jazz. Na zajęciach dzieci poznają również podstawy akrobatyki, rozciągają się oraz rozwijają koordynację ruchową. Dla dzieci taniec jest formą aktywności przejawiającą się w określonej formie ruchowej, sposobem przeżywania i przekazywania emocji oraz fizycznego i duchowego wyrażenia siebie. Zajęcia tańca dla dzieci sprawiają, że dziecko pożytecznie spędza wolny czas i uczy się, że posiadanie hobby jest dobrym elementem życia codziennego. Jest to świetna forma integracji z rówieśnikami oraz doskonała zabawa!

Instruktor: ANIA

Przedział wiekowy: 6-12 lat

Czas trwania: 50 min.

Zajęcia w dniach: piątki

W co się ubrać: Wygodny strój niekrępujący ruchu. Obuwie na zmianę.

Jest to specjalny trening z wykorzystaniem przyrządu jakim są pałeczki, umożliwiający spalenie mnóstwo kalorii, zadbanie o zdrowie i solidne wyskakanie się. Przynosi radość i pozytywne zmęczenie. Dziecko może poznać nowych rówieśników i aktywnie miło spędzić czas.

akro 1

Instruktor: Dyzio, Kamila

Przedział wiekowy: 4-7, 7-12 i 8-11 lat, 8-12 lat

Zajęcia w dniach (w zależności od grupy wiekowej i poziomu zaawansowania): poniedziałki, czwartki, piątki, soboty

Czas trwania: 50 min.

W co się ubrać: Wygodny, sportowy strój, baletki lub boso.

Ogólna sprawność fizyczna, elastyczność, koordynacja, równowaga, precyzja ruchów, odpowiednia kondycja, siła – te wszystkie elementy są kształtowane podczas zajęć z akrobatyki. Zajęcia te mogą być doskonałym uzupełnieniem dla ćwiczących np. sztuk walki, taniec jako elementy usprawniające nasz organizm. Można ćwiczyć akrobatykę niezależnie od innych dyscyplin. Niejeden Olimpijczyk zaczynał właśnie od akrobatyki.

Uwaga: Zapisując dziecko na zajęcia zwróć uwagę na poziom zaawansowania poszczególnej grupy wiekowej.

cheerleaderka, dziecko, zajęcia dla dzieci pabianice, strefa ruchu

Instruktor: BASIA

Przedział wiekowy: 5-7 lat

Czas trwania: 50 min.

Zajęcia w dniach: soboty

W co się ubrać: Wygodny strój niekrępujący ruchu

Zajęcia taneczno – gimnastyczne dla dziewczynek ale też i chłopców, zawierające elementy różnych technik tanecznych oraz akrobatyki. Mają na celu wspomóc ogólny rozwój uczestniczek, ich sprawność, siłę, koordynację, poczucie rytmu i świadomość ciała. Ponadto wzmacniają pewność siebie i wiarę we własne możliwości nie tylko w tańcu, pozwalają także przełamać strach przed wystąpieniami publicznymi. Dziewczynki będą miały okazję zapoznać się z różnymi rodzajami rozgrzewek tanecznych. W części głównej zajęć będziemy pracować nad choreografią zespołową. Każde spotkanie zakończymy stretchingiem w celu rozciągnięcia mięśni i poprawienia zakresu ruchu w stawach. Jak wszystkie zajęcia ruchowe, także i te mają na celu wyrobienie w uczestniczkach zamiłowanie do aktywnego i zdrowego stylu życia, a wszystko to w atmosferze wesołej zabawy.

zumba, zajęcia dla dzieci, strefa ruchu pabianice

Instruktor: BASIA

Przedział wiekowy: 4-6 lat

Czas trwania: 50 min.

Zajęcia w dniach: piątki

W co się ubrać: Wygodny strój niekrępujący ruchu

DANCE JUNIOR są to zajęcia łączące podstawowe kroki tańców latynoamerykańskich – reggaeton, hip hop, salsa oraz doskonałego treningu mającego na celu zapewnić naszym pociechom mnóstwo zabawy. Jest to świetny początek rozwijania aktywności fizycznej oraz przełamania barier i kompleksów u dziecka. Dance Junior to wspaniałe połączenie ruchu, muzyki, zabawy i energetyzującej atmosfery panującej na zajęciach. Są to zajęcia bezpieczne i skuteczne.

hip hop dla dzieci, taniec dla dzieci, kurs tańca pabianice

Instruktor: IGA

Przedział wiekowy: 7-11 lat, 9-12 lat, 10-14 lat

Zajęcia w dniach (w zależności od grupy wiekowej): wtorki, środy, czwartki

W co się ubrać: Wygodny strój sportowy , obuwie na zmianę.

Zajęcia hip – hop to nie tylko dobra zabawa, ale również nauka, rodzaj sportu i sposób na zdrowe i szczęśliwe życie. Zajęcia te wpływają na rozwój psycho- ruchowy, na kształtowanie sylwetki i prawidłowej postawy ciała. Zajęcia z Hip-hopu uczą dzieci współistnienia w grupie i czerpania radości z tak ważnych dla życia dziecka ruchliwych zajęć.

UWAGA! wybierając te zajęcia sprawdź jaki poziom zaawansowania jest w poszczególnych grupach:)

Projekt bez nazwy

Instruktor: DIANA

Przedział wiekowy: 7-10 lat

Czas trwania: 50 min.

Zajęcia w dniach: wtorki

W co się ubrać: Wygodny strój niekrępujący ruchu

Street Dance
W wolnym tłumaczeniu taniec uliczny wyszedł poza ściany studiów tanecznych wprost na ulice
Street Dance to nowoczesny taneczny mix, który łączy style takie jak hip-hip, waacking, popping czy house
Jednym słowem to mieszanka wybuchowa!
Na zajęciach Twoje dziecko nauczy się nie tylko choreografii do popularnych hitów muzycznych, ale też trendów z tiktoka!

Projekt bez nazwy - 1

Instruktor: IGA

Przedział wiekowy: 10-14 lat

Czas trwania: 50 min.

Zajęcia w dniach: wtorki

W co się ubrać: Wygodny strój niekrępujący ruchu

To najbardziej liryczna grupa złożona z dziewczyn, którym emocje nie są straszne. To styl, który wydobywa z tancerzy emocje, a widzom opowiada historię tańcem wyzwalając głębokie uczucia i wzruszenie. Jest obecnie połączeniem baletu, tańca modern oraz akrobatyki. okazuje wiele umiejętności fizycznych tancerza. Taniec ten wymaga sprawności całego ciała, dobrego rozciągnięcia oraz silnych mięśni. Jazz wygląda bardzo efektownie co przyciąga nowe osoby chcące pozyskać odpowiednie umiejętności. Instruktorka uczy na zajęciach choreografii i wydobywa z młodych tancerek niespożyte pokłady energii i emocji.

Uwaga! zapisując się sprawdź poziom zaawansowania grupy

Projekt bez nazwy

Instruktor: KAMILA

Przedział wiekowy: 8-13 lat

Czas trwania: 50 min.

Zajęcia w dniach: poniedziałki

W co się ubrać: Wygodny, sportowy strój, baletki lub boso.

Ogólna sprawność fizyczna, elastyczność, koordynacja, równowaga, precyzja ruchów, odpowiednia kondycja, siła, gracja, lekkość baletowa i piękna choreografia – te wszystkie elementy  składają się na to, że gimnastyka artystyczna cieszy się dużym zainteresowaniem. Dodatkowe narzędzia gimnastyczne takie jak szarfy i piękny strój podkreślają piękno tej dyscypliny. Można ćwiczyć gimnastykę artystyczną  niezależnie od innych dyscyplin.

Uwaga: Zapisując dziecko na zajęcia zwróć uwagę na poziom zaawansowania

Child girls is studying ballet

Instruktor: Nanon

Przedział wiekowy: 7-10  lat i grupa - 11+ lat

Czas trwania: 50 min.

Zajęcia w dniach: niedziele

W co się ubrać: Wygodny strój niekrępujący ruchu

Zajęcia baletu w metodzie angielskiej. Metoda ta charakteryzuje się mniejszą podatnością na kontuzje. Pracując w metodzie angielskiej kładziemy nacisk żeby tańczyć jak najzdrowiej dla ciała, a co za tym idzie jak najdłużej. Serdecznie zapraszam na zajęcia🩰🩰