Dzieci

Trampolinki

Jest to specjalny trening na trampolinach dla dzieci, umożliwiający spalenie ponad 800 kcal, zadbanie o zdrowie i solidne wyskakanie się. Przynosi radość i pozytywne zmęczenie. Dziecko może poznać nowych rówieśników i aktywnie miło spędzić czas.

Przedział wiekowy: 6-12 lat

Zajęcia trwają: 60 min.

W co się ubrać: Wygodny strój niekrępujący ruchu. Obuwie na zmianę.

Instruktor prowadzący zajęcia: Marta

Mix taneczny

Mix taneczny są to zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci i młodzieży kładące nacisk na formy tańca nowoczesnego takie jak: hip hop i jazz. Na zajęcia dzieci poznają również podstawy akrobatyki, rozciągają się oraz rozwijają koordynację ruchową. Dla dzieci taniec jest formą aktywności przejawiającą się w określonej formie ruchowej, sposobem przeżywania i przekazywania emocji oraz fizycznego i duchowego wyrażenia siebie. Zajęcia tańca dla dzieci sprawiają, że dziecko pożytecznie spędza wolny czas i uczy się, że posiadanie hobby jest dobrym elementem życia codziennego. Jest to świetna forma integracji z rówieśnikami oraz doskonała zabawa!

Zajęcia trwają: 3-4 lata (30 min), 5-7 lat (45 min.)

W co się ubrać: Wygodny strój, obuwie na zmiane.

Instruktor prowadzący zajęcia:  Marika, Marta

Akrobatyka dla dzieci

Ogólna sprawność fizyczna, elastyczność, koordynacja, równowaga, precyzja ruchów, odpowiednia kondycja, siła – te wszystkie elementy są kształtowane podczas zajęć z akrobatyki. Zajęcia te mogą być doskonałym uzupełnieniem dla ćwiczących np. sztuk walki, taniec jako elementy usprawniające nasz organizm. Można ćwiczyć akrobatykę niezależnie od innych dyscyplin. Niejeden Olimpijczyk zaczynał właśnie od akrobatyki.

Przedział wiekowy: 5-7 i 8-11 lat

Zajęcia trwają: 60 min.

W co się ubrać: Wygodny, sportowy strój, beletki lub boso.

Instruktor prowadzący zajęcia: Dyzio

Cheerleaderki

Zajęcia taneczno – gimnastyczne dla dziewczynek, zawierające elementy różnych technik tanecznych oraz akrobatyki. Mają na celu wspomóc ogólny rozwój uczestniczek, ich sprawność, siłę, koordynację, poczucie rytmu i świadomość ciała.  Ponadto wzmacniają pewność siebie i wiarę we własne możliwości nie tylko w tańcu, pozwalają także przełamać strach przed wystąpieniami publicznymi. Dziewczynki będą miały okazję zapoznać się z różnymi rodzajami rozgrzewek tanecznych. W części głównej zajęć będziemy pracować nad choreografią zespołową. Każde spotkanie zakończymy stretchingiem w celu rozciągnięcia mięśni i poprawienia zakresu ruchu w stawach.

Jak wszystkie zajęcia ruchowe, także i te mają na celu wyrobienie w uczestniczkach zamiłowanie do aktywnego i zdrowego stylu życia, a wszystko to w atmosferze wesołej zabawy.
Przedział wiekowy: 5-7 i 8-11 lat

Zajęcia trwają: 60 min.

W co się ubrać: Wygodny strój niekrępujący ruchu

Instruktor prowadzący zajęcia: Marta

Zumba KIDS ®

ZUMBA KIDS są to zajęcia łączące podstawowe kroki tańców latynoamerykańskich – reggaeton, hip hop, salsa oraz doskonałego treningu mającego na celu zapewnić naszym pociechom mnóstwo zabawy. Jest to świetny początek rozwijania aktywności fizycznej oraz przełamania barier i kompleksów u dziecka. Zumba Kids to wspaniałe połączenie ruchu, muzyki, zabawy i energetyzującej atmosfery panującej na zajęciach. Są to zajęcia bezpieczne i skuteczne.

Przedział wiekowy: 6-9 lat

Zajęcia trwają: 60 min.

W co się ubrać: Wygodny strój niekrępujący ruchu

Instruktor prowadzący zajęcia: Marika

Hip Hop

Zajęcia hip – hop to nie tylko dobra zabawa, ale również nauka, rodzaj sportu i sposób nazdrowe i szczęśliwe życie. Zajęcia te wpływają na rozwój psycho- ruchowy, na kształtowanie sylwetki i prawidłowej postawy ciała.  Zajęcia z Hip-hopu uczą dzieci współistnienia w grupie i czerpania radości z tak ważnych dla życia dziecka ruchliwych zajęć.

Przedział wiekowy: 7-11 lat

Zajęcia trwają: 60 min.

W co się ubrać: Wygodny strój sportowy , obuwie na zmianę.

Instruktor prowadzący zajęcia: Dyzio

Breakdance

Zajęcia breakdance kształtują poczucie rytmu, ogólną sprawność fizyczną, pobudzają kreatywność oraz dodają dużo pewności siebie i odwagi. Breakdance to taniec który jest fantastyczną odskocznią dla najmłodszych od codzienności i dobrą formą spędzenia wolnego czasu. Są bardzo popularnym stylem tanecznym zarówno wśród chłopców jak i dziewczynek, ponieważ są bardzo efektownym i żywiołowym tańcem. Niezwykle ważne jest aby dziecko trafiło pod oko świetnego instruktora, a nasz Instruktor – Dyzio jest jednym z nich. Ma niesamowite podejście do dzieci, jego atrybutem jest uśmiech ale też potrafi zgrać nie jedną grupę.

Przedział wiekowy: 6-10 lat

Zajęcia trwają: 60 min.

W co się ubrać: Wygodny strój sportowy, obuwie na zmianę.

Instruktor prowadzący zajęcia: Dyzio