Trening personalny

Wypełnij formularz i umów się
na bezpłatną konsultację

Programy Treningowe

trening personalny w dwie osoby, klub fitness pabianice

We dwoje raźniej

Program skierowany dla osób, które chciałby uczęszczać na treningi z kimś bliskim. Czasami ciężko samemu zmotywować się do ćwiczeń, dlatego dobrą alternatywą jest posiadanie partnera treningowego. Wspólne ćwiczenia pozwolą nie tylko zadbać o formę, ale również pomagają w byciu systematycznym, wsparcie drugiej osoby jest w takich sytuacjach nieocenione. Poza tym pomiędzy partnerami treningowymi dochodzi element rywalizacji, co jest dodatkowym bodźcem mobilizującym do dalszej pracy nad sobą.

dieta, jak schudnąć, odkryty brzuch, pabianice dietetyk

Rozmiar mniej

Program skierowany do osób, które chcą zdrowo schudnąć. A co to znaczy? Pozbycie się kilogramów bardzo często jest niejednoznaczne. My zadbamy o to, ale spalić tkankę tłuszczową ,zachowują przy tym odpowiednie parametry tkanki mięśniowej. Treningi wykonywane w ramach tego programu będą skupiały się na utarcie nie tylko zbędnych kilogramów, ale również spadku centymetrów w obwodach. Wysmuklenie i wyrzeźbienie mięśni będzie dodatkowym atutem.

budowa masy mięśniowej, kettlebell pabianice, strefa ruchu

Budowa masy mięśniowej

Decydując się na ten program, praca na treningach będzie skupiała się na rozbudowie tkanki mięśniowej. Poza doskonaleniem techniki , można spodziewać się dużej ilości treningów z obciążeniem oraz treningów oporowych. W rozbudowie masy mięśniowej niezwykle ważnym aspektem jest również kwestia odżywiania w związku z czym dostaniesz również szereg wskazówek ,które pomogą Ci w uzyskaniu jak najlepszego efektu.

Aktywny senior

Opcja skierowana jest dla osób, dla których tempo lub obciążenia na zajęciach grupowych są zbyt wymagające, a ze względu na wiek chciałby jak najdłużej pozostać aktywne. Na treningach skupiać się będziemy przede wszystkim na prewencji kontuzji, wzmocnieniu stawów oraz mięśni tak, aby aparat ruchu pozostał jak najdłużej sprawny. Wdrażane będą ćwiczenia cardio, które wspomagać maja układ krążeniowo-oddechowy, oczywiście mając na uwadze możliwości podopiecznego.

Trening dla mamy, powrót do formy, fitness pabianice

Powrót do formy dla mam

Program skierowany jest dla kobiet, które pragną zrzucić zbędne kilogramy po ciąży oraz ujędrnić skore i ciało. Na treningach skupiamy się głównie na aktywizacji ciała oraz stopniowym powrocie do aktywności fizycznej. Dążymy do utraty tkanki tłuszczowej przy jednoczesnym wzmocnieniu różnych partii mięśniowych, w tym głównie mięśni brzucha oraz mięśni stabilizujących, niezmiernie ważnych w tym okresie.

zajęcia dla dzieci pabianice, dziecko na macie, fitness pabianice

Aktywny junior

Uważasz, ze Twoja pociecha za mało się rusza? Szukasz alternatywy dla zajęć grupowych prowadzonych w szkole?

A może Twoje dziecko chciałoby się rozwinąć w konkretnej dziedzinie sportowej? Ten program skierowany jest dla najmłodszych, gdzie pod bacznym okiem trenera pracujemy nad poprawnymi wzorcami ruchowymi oraz rozwojem cech motorycznych niezwykle ważnych w okresie dojrzewania. Wczesne wprowadzenie poprawnych nawyków ruchowych o wiele bardziej redukuje ryzyko kontuzji, schorzeń czy tez problemów związanych z aparatem ruchu w późniejszym okresie życia.

zdrowy kręgosłup, trening dla kręgosłup, fitness pabianice, strefa ruchu

Zdrowy kręgosłup

Program treningowy skierowany dla osób, które borykają się z bólami kręgosłupa, wynikających ze stylu życia jaki prowadzisz lub związanych z nabytymi kontuzjami. Na treningach pracujemy nad rozluźnieniem napiętych tkanek i wzmocnieniem mięśni przykręgosłupowych ,ale również tych odpowiadających za stabilizacje ciała. Dzięki tym możesz również poszerzyć swoje zakresy ruchu dzięki czemu zwiększysz swój komfort życia w codziennych czynnościach.

motoryka, kobieta fitness, pabianice

Doskonalenie cech motorycznych

Jesteś osoba aktywną? Szukasz czegoś więcej, być może potrzebujesz większej ilości bodźców? A może przygotowujesz się do zawodów? Jeżeli tak to ta opcja skierowana jest do Ciebie! Treningi w ramach tego programu maja na celu rozwój cech motorycznych takich jak: siła, szybkość, wytrzymałość, moc, koordynacja. Dążymy do polepszenia wyników w ramach dyscypliny w jakiej działasz.

Trenerzy Personalni

Emilia

Trenerka z zamiłowania i pasji. Zawodowo w branży jest już od 2015 roku. Zaczynała jako instruktor fitness, natomiast jako trener personalny działa od 2016 roku. W międzyczasie ukończyła wiele specjalistycznych kursów oraz szkoleń i na tym nie poprzestaje. Cechuje ją duży entuzjazm w działaniu oraz pogoda ducha. Potrafi dobrze zmotywować oraz zmobilizować swoich podopiecznych do systematycznej pracy nad sobą. Skupia się nie tylko na aspektach związanych z odpowiednimi ćwiczeniami, ale stara się również edukować w kwestii zdrowego odżywiania i szeroko pojętego zdrowego trybu życia. Specjalizuje się w treningach nakierowanych na redukcję tkanki tłuszczowej oraz budowaniu masy mięśniowej, ale i nie tylko. Problemy z napięciami mięśniowymi oraz z urazami kręgosłupa nie są jej obce. Świetnie prowadzi osoby, które dopiero zaczynają swoja przygodę z ćwiczeniami lub wracają po długiej przerwie do aktywności. Na swoim koncie ma wiele sukcesów swoich podopiecznych, o czym świadczą setki straconych centymetrów w obwodach oraz utracone kilogramy tkanki tłuszczowej. Decydując się na współpracę z Emilka możecie spodziewać się długofalowej relacji i niesamowitych efektów.

Dominik

Trener personalny, pasjonat sportu. Specjalizuje się w treningu funkcjonalnym, wytrzymałościowym, ogólnosprawnościowym, wzmacniającym i stabilizacyjnym. Pracuje z dorosłymi. Do każdej osoby podchodzi indywidualne. Rozumie swoją rolę na treningu jako partnera ale jest wymagający. Zaraża miłością do sportu, gdyż sam we własnych treningach stawia sobie wysokie cele. Edukuje i towarzyszy w drodze do osiągnięcia upragnionego celu kładąc duży nacisk na poprawność wykonywanych ćwiczeń oraz efektywność treningów. Chcesz uzyskać dobrą formę, kondycję, rozładować stres i poczuć się lepiej? Dominik Ci w tym pomoże.

Jarek

Na co dzień pracuje jako trener personalny, a jego specjalizacją jest przygotowanie motoryczne w sportach indywidualnych, drużynowych oraz praca z osobami, dla których aktywność fizyczna jest pasją oraz możliwością poprawienia jakości życia. Wiedzę i doświadczenie związane ze sportem na najwyższym poziomie, jakie zdobył na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat, wykorzystuje podczas treningów ze swoimi podopiecznymi. Jest licencjonowanym Trenerem Personalnym, posiada również dyplom TP Polskiej Federacji Sportu Powszechnego, poza tym ukończył 1 stopień Elite Performance Institute. Każdego roku biorę udział w szkoleniach m.in: Kształtowanie motoryczne” Enel-Sport, Przygotowanie motoryczne Stowarzyszenia Szkółek Piłkarskich Pass, Dieta tłuszczowa czy wysokobiałkowa, Rola suplementacji w terapii nadwagi. W swojej pracy przede wszystkim stawia na zdrowie i poprawną technikę wykonywania ćwiczeń, stara się również wydobyć z Was drzemiące zapasy energii, o których czasem nawet nie wiecie, że istnieją. Na treningach u Jarka można się spodziewać elementów treningu funkcjonalnego i siłowo-wzmacniającego.