Ten dzień jest spełnieniem marzeń. Rozbudź wyobraźnię, tylko ona może ograniczać jego magię. Razem z nami stworzysz niezapomniane show i chwile, które zapadną na zawsze w Waszych sercach i pamięci.

Każdą z ofert możemy modyfikować, łączyć i stworzyć pakiet skrojony specjalnie na Wasze potrzeby. Nie czekaj, nie wahaj się, skontaktuj się z nami. Niech ten dzień będzie magiczny.

WIECZÓR PANIEŃSKI To spotkanie zorganizowane w prezencie dla przyszłej Panny Młodej. Zabawa w towarzystwie  przyjaciółek i najlepszych koleżanek. Standardowo proponujemy szampan na powitanie,  naukę kobiecych choreografii, wspólne zdjęcie i pamiątkowe nagranie układu tanecznego.

Dodatkowo zabawa może zostać wzbogacona zamówieniem cateringu, męskiego występu  tanecznego, makijażem i uczesaniem Młodej lub całej grupy.

Wszystko według potrzeb i fantazji. Jesteśmy otwarci na propozycje. Możliwości kończą się tam gdzie Twoja wyobraźnia:) Zapraszamy do kontaktu

KONTAKT

Na pewno chciałabyś lub chciałbyś ofiarować ukochanej/ukochanemu najcudowniejszy prezent w dniu Waszego ślubu. A co myślisz o niezapomnianym pokazie tanecznym dedykowanym specjalnie Jej/ Jemu? Taka niespodzianka pełna magii i czaru. Oferujemy przygotowanie i naukę choreografii wybranego tańca solo lub grupy do wybranego utworu. Utwór zostanie profesjonalnie przygotowany i zaaranżowany tak, byś o nic nie musiała/ musiał się martwić. Zabłyśnij, oczaruj... Skontaktuj się z nami, pomożemy

KONTAKT

Organizujecie wesele, zapraszacie gości i martwicie się jak Oni będą się bawić? Nie znają się a chcecie, by dzień ten był wspaniała ucztą i doskonałą zabawą dla wszystkich. Nie ma kłopotu. Jesteśmy:) Oferujemy naukę i wspólną zabawę z gośćmi na Waszym weselu. Może to być taniec grupowy lub też częste zmiany w poszczególnych parach na parkiecie.

Dla urozmaicenia oferujemy także pokazy taneczne.

Czas wspólnej zabawy do ustalenia.

KONTAKT

Kochani rodzice, wspaniali świadkowie, dla Nich też Wasz ślub i wesele to wyjątkowy dzień, pełen emocji i wzruszeń. Wy z pewnością chcielibyście podziękować Im za okazałą miłość, wsparcie i całokształt w wyjątkowy sposób.

Spieszymy z propozycją wyjątkowego prezentu - VOUCHER na zajęcia fitness lub taneczne, grupowe lub indywidualne. Ruch to zdrowie, więc to doskonały sposób by okazać Im jak troszczycie się o Nich. Zapraszamy do kontaktu

KONTAKT