Gotowi na swój pierwszy taniec

Chcecie zaskoczyć wszystkich bliskich i znajomych w tym wyjątkowym dniu, dniu swojego wesela?

Oferujemy Państwu indywidualne przygotowanie i naukę choreografii do wybranego przez Państwa utworu. Dzięki lekcji prywatnej w krótkim czasie opanujecie kroki taneczne i poczujecie się pewnie na parkiecie. Może to być romantyczny walc angielski, walc wiedeński, gorąca salsa, namiętna bachata bądź pełne temperamentu tango. Specjalizujemy się również w przygotowywaniu zabawnych choreografii dla pary młodej bądź dla całej grupy świadków. By nie musieli Państwo się już o nic martwić. Zajmiemy się także przygotowaniem utworu (odpowiednie połączenie, przycięcie). Ponadto z chęcią przeprowadzimy z Państwem ostatnią lekcję już na sali weselnej – próba generalna przed wielkim show;).

Skontaktuj się z nami, poinformuj jaki jest planowany termin ślubu a my umówimy Cię z instruktorem:

tel. 537 294 537

Instruktorzy Tańca

Arleta

Arleta, od najmłodszych lat fascynowała się tańcem. Uczęszczała jako dziecko na zajęcia taneczne do Domu Kultury, gdzie stawiała swoje pierwsze kroki również na scenie. Jako nastolatka trafiła na pierwsze profesjonalne zajęcia z hip-hopu i tańca współczesnego, które dały jej ogromny rozwój i możliwości poznania świata tanecznego. Po jednym z obozów tanecznych w Bułgarii w 2008 roku, do szaleństwa zakochała się w Salsie L.A i do dnia dzisiejszego rozwija swoją pasję, ucząc i zarażając miłością do niej inne osoby. Podczas swojej przygody tanecznej próbowała wielu innych stylów m.in. bachaty, kizomby, kubany, baletu, afro itp. co dało jej wszechstronność, którą wykorzystuje na zajęciach z Sexy Moves oraz zajęciach solowych. Od 2021 roku tworzy z Przemkiem Niemczykiem duet taneczny ucząc Salsy w Parach, Tańca Towarzyskiego, Użytkowego, Imprezowego, Bachaty oraz Samby Disco, do której tworzą autorski program. Dodatkowo przygotowuje młody pary do pierwszego tańca. Zapraszamy

Dominika

Instruktorka i tancerka z wieloletnim stażem. Posiada kwalifikacje zawodowe w obrębie zawodu instruktora rekreacji ruchowej ze specjalnością taniec. Uczyła się pod okiem najlepszych instruktorów w Polsce. Uczestniczyła w warsztatach z takimi instruktorami jak: Michał Malitowski, Rafal Konopacki, Stefano Terrazzino, Magdalena Soszyńska, Nina Tyrka, Żora Koroliov, Ewa Szabatin, Rafał Maserak, Robert Kochanek, Lenka Klimentowa, Artur Golec, Anita Hofman, Martyna Zbiegień, Dominika Wyrzykowska. Przez 3 lata zdobywała wiedzę i umiejętności z zakresu teatru -telewizji-filmu. Charakteryzuje ją wieczny uśmiech i ogromne zasoby pozytywnej energii. Dominika jest empatyczna i wrażliwą instruktorką, która stara się podchodzić indywidualnie do swoich kursantów. Uwielbia przekazywać wiedzę i pokazywać świat tańca swoim podopiecznym. Z radością zaraża tańcem i pozytywną energią. Specjalizuje się w takich stylach jak: samba, salsa, chacha, jiva oraz rumba, a nawet tango i paso doble. Z Dominiką nauczysz się z pewnością pięknie tańczyć.

Przemek

Przemek

Oliwia

Oliwia